Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

11. Badanie Satysfakcji Dealerów Samochodów rozpoczęte. Prosimy o jak najszybsze wypełnienie kwestionariusza. 10 maja 2018
Już po raz jedenasty rozpoczęło się Badanie Satysfakcji Dealerów Samochodowych ze współpracy z importerami, organizowane tradycyjnie pod patronatem Związku Dealerów Samochodów i Polskiej Izby Motoryzacji.

Branżowe badanie satysfakcji, realizowane według takich samych standardów jak w całej dealerskiej Europie, jest prowadzone już od niemal dekady, zaś znaczenie tego projektu dla rynku z roku na rok rośnie.

Zdecydowana większość marek samochodowych – i to nie tylko w polskich przedstawicielstwach, ale również w swoich europejskich i światowych centralach - wnikliwie obserwuje szczegółowe wyniki badania i – analizując je - stara się reagować na płynące z nich sygnały.

Większość importerów uwzględnia też wystawione oceny w procesie ewaluacji warunków współpracy z dealerami, bo zadowolona sieć to silniejsza marka i lepszy biznes.

Z tych właśnie względów prosimy Państwa o jak najbardziej liczne, szczere i rzetelne wzięcie udziału w naszym Badaniu Satysfakcji oraz jak najszybsze wypełnienie i przesłanie ankiet. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, wskaże obu stronom - importerom i dealerom - ścieżki do poprawy i rozwoju współpracy biznesowej.

Ogłoszenie wyników badania będzie miało miejsce podczas pierwszego dnia Kongresu Dealerów, 5 czerwca 2018 r. w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

W ubiegłym tygodniu w osobnym mailu wszyscy dealerzy otrzymali link do indywidualnego kwestionariusza. Kto powinien wypełnić kwestionariusz?

O wypełnienie kwestionariusza prosimy właścicieli lub osoby zarządzające stacją dealerską. Prosimy o wypełnienie ankiet najpóźniej do 11 maja 2018 r. Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć Państwu więcej niż 10 minut.

Przeprowadzone badanie jest w pełni anonimowe i ani w zadawanych pytaniach, ani w samych wynikach nie pojawiają się nazwy firm czy też nazwiska osób nimi zarządzających.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Krzysztofem Romańskim, Tel. 602 434 686, romanski@dealerconsulting.pl
 

« powrót