Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Powstało Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego! 19 kwietnia 2018 11 kwietnia na zabraniu założycielskim w Warszawie powstało Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Stowarzyszenie będzie platformą skupiającą prawników i kancelarie świadczące obsługę prawną firm z sektora motoryzacyjnego lub chcących wejść na ten rynek albo poszerzyć na nim swoją obecność.
Obowiązkowy „eCall” od 1 kwietnia nie we wszystkich samochodach 19 kwietnia 2018 W związku z zadawanymi przed dealerów pytaniami, które z kolei pochodzą od Państwa klientów, wyjaśniamy zasady obowiązkowego montowania w pojazdach tzw. systemu „eCall” po 1 kwietnia.
Projekt nowej ustawy o ochronie danych osobowych zgłoszony do Sejmu, nowe ważne dokumenty ze strony GIODO 19 kwietnia 2018 Postępują prace nad krajową ustawą o ochronie danych osobowych, więc prawdopodobnie będzie ona uchwalona przed 25 maja. 5 kwietnia jej projekt został skierowany do Sejmu, a 11 kwietnia w tejże izbie został on skierowany do pierwszego czytania.
PILNE. SPLIT PAYMENT - opinia prawna i rekomendacje dla dealerów 19 kwietnia 2018 W dniu 1 lipca do polskiego systemu prawnego zostaje wprowadzony system podzielonej płatności faktur VAT tzw. split payment. Celem tego rozwiązania jest zapewnienie większej stabilności wpływów z tytułu podatku od towarów i usług, jak również zapobieganie unikaniu płacenia podatku VAT.
9. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów już w czerwcu - serdecznie zapraszamy 19 kwietnia 2018 W dniach 5-6 czerwca w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej po raz dziewiąty odbędzie się Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów – największa w Polsce i druga w Europie impreza dla branży dealerskiej.
Płatność podzielona - opinia prawna i rekomendacje dla dealerów 12 kwietnia 2018 W dniu 1 lipca do polskiego systemu prawnego zostaje wprowadzony system podzielonej płatności faktur VAT tzw. split payment. Celem tego rozwiązania jest zapewnienie większej stabilności wpływów z tytułu podatku od towarów i usług, jak również zapobieganie unikaniu płacenia podatku VAT.
9. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów już w czerwcu 12 kwietnia 2018 W dniach 5-6 czerwca w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej po raz dziewiąty odbędzie się Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów – największa w Polsce i druga w Europie impreza dla branży dealerskiej. To wydarzenie, które od 9 lat na 2 dni – i rozdzielającą je noc – skupia w jednym miejscu absolutnie najważniejszych graczy rynku dealerskiego z całego kraju.
ZDS występuje do PZU Pomoc w sprawie nowych umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych 12 kwietnia 2018 Jak informowaliśmy, w lutym wszystkie autoryzowane serwisy, które mają zawartą z PZU Pomoc S.A. umowę ramową o likwidację szkód komunikacyjnych otrzymały od ubezpieczyciela do podpisania wzór umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych klientów których szkody są likwidowane.
RODO już za 50 dni. ZDS występuje do GIODO w sprawie przetwarzania danych ze zdjęć z fotoradarów 05 kwietnia 2018 Każdy dealer prowadzi działalność w zakresie udostępniana klientom pojazdów których jest właścicielem – czy to demo do jazd testowych, zastępczych w serwisie, wynajmu flotowego, czy leasingu. Z tego tytułu, jako właściciel, stale otrzymuje od odpowiednich organów zdjęcia obrazujące popełnione przez użytkujących te pojazdy naruszenia prawa.
Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego 05 kwietnia 2018 Związek Dealerów Samochodów serdecznie zaprasza na zebranie założycielskie Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Konferencja odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku o godz. 12 w Airport Hotel Okęcie**** (ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa).