Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Odbyło się Walne Zgromadzenie Związku Dealerów Samochodów 04 czerwca 2019 W dniu 30 maja odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Związku. W części organizacyjnej przyjęto m.in. sprawozdanie Rady Dealerów za rok 2018, plan celów i działań na rok 2019 oraz zatwierdzono budżet Związku.
„Laweta ostrzegawcza” z hasłem „Zwijajcie szyldy” na trasie od Słubic do Gniezna 04 czerwca 2019 25 maja weszła w życie ustawa z dnia 15 marca 2019 o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy - Kodeks karny , penalizując w polskim kodeksie karnym przestępstwo „kręcenia licznika” w samochodzie i wprowadzając liczne czynności administracyjne i kontrolne mające ograniczyć do minimum tę patologię.
Bezpłatne seminaria o stosowaniu kod 51 w Krakowie (4 czerwca) i Poznaniu (6 czerwca) 04 czerwca 2019 Ogólnopolska Motoryzacyjna Rada Techniczna w skład której wchodzi Związek Dealerów Samochodów, Polska Izba Motoryzacji, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Związek Rzemiosła Polskiego przyjęła pierwsze rekomendacje techniczne dotyczące zasad napraw blacharsko-lakierniczych w procesie likwidacji i rozliczenia szkód komunikacyjnych.
CARSALON - Nowy partner Związku Dealerów Samochodów 04 czerwca 2019 Carsalon.pl to internetowa platforma, która optymalizuje wszystkie procesy związane z zakupem nowych samochodów. Dostarcza praktyczne i bezcenne rozwiązania zarówno dla Klientów końcowych, jak również dla samych dealerów.
Nagrody Rynku Dealerskiego 2019. Trwa internetowe głosowanie na nominowanych 04 czerwca 2019 Redakcja miesięcznika „Dealer” ogłosiła nominacje do Nagród Rynku Dealerskiego 2019. Nagrody te są uhonorowaniem firm i osób, które poprzez realizację ciekawych – i często bardzo odważnych – działań osiągają wysoką dynamikę wzrostu, oraz które nowatorskimi koncepcjami i skuteczną pracą wzmacniają swoje biznesy, a także renomę polskiej branży dealerskiej.
Rejestracje u dealera i inne ważne zmiany prawa - prosimy o uwagi 28 maja 2019 Szykuje się spełnienie kolejnego postulatu branży autoryzowanych dystrybutorów pojazdów, czyli możliwość rejestracji aut nowych u dealera. Opublikowano właśnie projekt szerokiej nowelizacji Prawa o ruchu drogowym, która poza wprowadzeniem tej nowej instytucji zwiera szereg korzystnych dla obywateli rozwiązań dotyczących rejestrowania pojazdów.
Rusza akcja „Sprawdzony - Niekręcony”. W piątek 24 maja odbyła się konferencja prasowa w Słubicach
Rusza akcja „Sprawdzony - Niekręcony”. W piątek 24 maja odbyła się konferencja prasowa w Słubicach 28 maja 2019 25 maja zacznie obowiązywać ustawa o penalizacji fałszowania wskazań liczników w pojazdach.
Karanie za cofanie liczników weszło w życie 25 maja - mimo błędu w nowelizacji KK 28 maja 2019 Wbrew sensacyjnym informacjom niektórych mediów, nie doszło do żadnego "skasowania" przepisu o karaniu za cofanie licznków. Nowy przepis art. 306 a został ogłoszony w Dzienniku Ustaw (a konkretnie: nowelizacja go wprowadzająca) i wszedł w życie w sobotę 25 maja 2019 roku.
Bezpłatne seminaria o stosowaniu kod 51 w Krakowie (4 czerwca) i Poznaniu (6 czerwca) 28 maja 2019 Ogólnopolska Motoryzacyjna Rada Techniczna w skład której wchodzi Związek Dealerów Samochodów, Polska Izba Motoryzacji, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Związek Rzemiosła Polskiego przyjęła pierwsze rekomendacje techniczne dotyczące zasad napraw blacharsko-lakierniczych w procesie likwidacji i rozliczenia szkód komunikacyjnych.