Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Kolejne spotkanie w ramach Dealer Tour - Toruń firma Uni-Car Dwa 21 lutego 2013 W dniu 19 lutego br. odbyło się kolejne w tym roku spotkanie w ramach nowej inicjatywy Związku „Dealer Tour”.
Harley Davidson szuka dealera w Szczecinie 14 lutego 2013 Importer motocykli Harley Davidson poszukuje dealera na terenie Szczecina. Preferowani są działający na tamtym terenie dealerzy samochodów. Jeśli z któryś z członków Związku byłby zainteresowany rozmowami z importerem prosimy o kontakt mailowy: m.konieczny@zds.org.pl lub telefoniczny 600 00 32 38.
Dealerzy występują o arbitraż 14 lutego 2013 Rozpoczęła się procedura arbitrażowa jednego z dealerów dotycząca ustalonego niewłaściwie przez importera planu sprzedaży na rok 2013.
Nie ma zgody na zmiany w podatku VAT. ZDS apeluje do Komisji Europejskiej 07 lutego 2013 Związek Dealerów Samochodów skierował list do Komisji Europejskiej wzywający Komisję do odrzucenia złożonego przez polski rząd wniosku o derogację upoważniającą go do wprowadzenia zmian w poborze podatku VAT, niezgodnych z dyrektywą 2006/112/WE i nie kierowanie wniosku do dalszych prac w Radzie Europejskiej.
Inauguracyjne spotkanie w ramach Dealer Tour - Lubin firma Re-Wo 31 stycznia 2013 W dniu 22 stycznia br. odbyło się pierwsze spotkania w ramach nowej inicjatywy Związku „Dealer Tour”.
Spotkanie największych dealerów samochodów w Polsce. Nowa formuła po raz drugi 31 stycznia 2013 Po raz piąty w historii, 20 marca w Hotelu Windsor w Jachrance k/Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim, zbiorą się najwięksi polscy dealerzy, by w czasie konferencji FORUM TOP50, wraz z polskimi i europejskimi ekspertami, dyskutować o teraźniejszości i przyszłości polskiego rynku dystrybucji samochodów.
SAMAR przedstawia wyliczenia pełnego odpisu VAT 24 stycznia 2013 IBRM SAMAR włączył się w walkę branży o pełne odliczenie podatku VAT od nabycia samochodów przez firmy.
ZDS wzmacnia "przekaz" w sprawie pomysłu karania za cudze wykroczenia 24 stycznia 2013 ZDS wystosował list-protest do Ministra Transportu w sprawie pomysłu karania przedsiębiorców za wykroczenia popełnione przez np. klientów salonów.
ZDS protestuje przeciwko niekonstytucyjnemu projektowi ministerstwa Transportu dotyczącego karania dealerów za wykroczenia drogowe ich klientów 17 stycznia 2013 W poszukiwaniu kolejnych wpływów budżetowych Ministerstwo Transportu zintensyfikowało w ostatnim czasie prace nad projektem ustawy o szczególnej odpowiedzialności za niektóre naruszenia przepisów ruchu drogowego
Ministerstwo Finansów wyraża stanowisko w sprawie projektu "wrakowego" 17 stycznia 2013 Związek otrzymał odpowiedź z Ministerstwa Finansów w zakresie projektu promowania zakupu pojazdów nowych w zamian za ze złomowanie starego.