Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Lider Serwisu 2012 17 października 2012 Redakcja miesięcznika "Dealer” zaprasza Państwa do wzięcia udziału w ogólnopolskim rankingu „Liderzy Serwisu 2012”.
Kalkulator Opłacalności Umowy Serwisowej - program do oceny opłacalności i współpracy z CFM 17 października 2012 Od dłuższego już czasu wśród dealerów trwa dyskusja o stale pogarszającej się opłacalności współpracy z firmami najmu długoterminowego (CFM).
Pracodawca ma pełne prawo do informacji nt. zarobków pracownika z umowy zlecenie z innych źródeł 10 października 2012 Wydana na początku września interpretacja Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych wskazuje, że aby pracodawca mógł się wywiązać z obowiązków jakie nakłada na niego ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych, ma prawo pozyskać informacje o wynagrodzeniu, które uzyskał jego pracownik z tytułu wykonywanej na rzecz innych podmiotów umowy cywilnoprawnej.
Liczne interpretacje podatkowe w sprawie bankowozów 10 października 2012 W ostatnich miesiącach pojawiło się wiele interpretacji podatkowych w zakresie możliwości pełnego odliczenia podatku VAT przy nabywaniu tzw. bankowozów. We wszystkich nich „skarbówka” wskazuje na aspekt merytoryczny możliwości korzystania z bankowozów w działalności gospodarczej.
Korzystne dla autoryzowanych stacji postanowienie Sądu Najwyższego 03 października 2012 Rzecznik Ubezpieczonych otrzymał właśnie uzasadnienie do postanowienia Sądu Najwyższego w składzie 7 sędziów z dnia 20 czerwca 2012 r. (sygn. akt III CZP 85/11), w którym sędziowie szczegółowo tłumaczą, jak zgodnie z prawem powinny być wyceniane naprawy powypadkowe aut.
Związek popiera i apeluje o wprowadzenie „naklejek OC” 03 października 2012 Przez ostatnie tygodnie powtarzała się w mediach informacja o projekcie wprowadzenia w Polsce obowiązkowej naklejki na pojeździe informującej o posiadaniu OC i aktualnego przeglądu technicznego.
Tysiące osób traci pracę. Dramatyczne wyniki badania ZDS 03 października 2012 Związek opublikował raport z przeprowadzanego w ostatnich tygodniach badania skali zwolnień jakie następują i będą następować w firmach dealerskich.
Stowarzyszenie Partnerów Seata w Polsce zawarło z ZDS umowę o obsługę prawną 26 września 2012 Markowe stowarzyszenie dealerskie zawarło z ZDS umowę o obsługę prawną. Po stowarzyszeniach zrzeszających dealerów marek Volkswagen, Fiat, Renault, Peugeot i Citroen, umowę z ZDS zawarło Stowarzyszenie Partnerów Seata w Polsce.
Spotkanie Stowarzyszeń w sprawie akcji „standardy” 26 września 2012 W siedzibie Związku odbyło się spotkanie przedstawicieli kliku działających w Polsce stowarzyszeń markowych. Celem spotkania była dyskusja nad możliwością i modelem zorganizowania „akcji” przeglądu organizacyjnych standardów dealerskich.
Wiedza i doświadczenie na Kongresie Dealerów 19 września 2012 DCG Dealer Consulting i Miesięcznik Dealer zapraszają do wzięcia udziału w konkursie dla autorów prezentacji przeznaczonych na 4. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów, który odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2013 roku.