Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Walne Zgromadzenie ZDS w trakcie Kongresu Dealerów - 22 maja 2012 16 maja 2012 Zgodnie z uchwałą Rady Dealerów ZDS, tegoroczne Walne Zgromadzenie Związku, ze względu na fakt, że ZDS jest patronem Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów Samochodów i uczestniczy w nim zdecydowana większość członków Związku, odbędzie się w trakcie tego Kongresu, 22 maja 2012 r. o godzinie 18.00. w Centrum Kongresowym Ossa k./Rawy Mazowieckiej.
Jest „wstępny” projekt nowej ustawy o ochronie danych osobowych 30 listopada -0001 Projekt stanowi uzupełnienie i wdrożenie do krajowego systemu prawnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), z angielska zwane General Data Protection Regulation czyli GDPR.