Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Rekomendacje zasad dobrej współpracy. Instytucje finansowe i dealerzy. 22 listopada 2012 Odbyło się uroczyste podpisanie negocjowanego od przeszło dwóch lat dokumentu pt. „Rekomendacje zasad dobrej współpracy.
Członkowie ZDS nagrodzeni 22 listopada 2012 W corocznym konkursie organizowanym przez Polską Izbę Motoryzacji tytuł „Menedżera Rynku Dealerskiego 2012” otrzymał Bogusław Kowalski, prezes firmy Auto Idea, członek Rady Dealerów ZDS.
ZDS proponuje podpisanie kodeksu dobrych praktyk w dziedzinie ochrony danych osobowych na linii dealerzy-importerzy. 22 listopada 2012 19 listopada pomiędzy Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego a Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych doszło do podpisania „Kodeksu Dobrych Praktyk w Zakresie Ochrony Danych Osobowych Klientów i Potencjalnych Klientów”.
Współpraca dealerzy firmy CFM. Spotkanie z zarządem PZWLP 15 listopada 2012 Odbyło się drugie już w tym roku spotkanie przedstawicieli ZDS z zarządem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (organizacja zrzeszające firmy CFM).
AKADEMIA DEALERÓW. Nowy projekt. Wiedza z "dostawą do domu" 08 listopada 2012 Miesięcznik Dealer od 22 listopada zaprasza do uczestnictwa w „Akademii Dealerów” - zupełnie nowego na polskim rynku projektu regularnych webinariów dla dealerów. Webinaria to szkoleniowa innowacja, która podbiła już rynek dealerskich szkoleń w Stanach Zjednoczonych, a teraz zaczyna wkraczać także na rynki europejskie.
Interpelacja poselska do Ministra Transportu w sprawie problemów branży dealerskiej 08 listopada 2012 W dniu 25.10.2012r. Poseł na Sejm RP Ewa Malik (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) wystąpiła do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z interpelacją poselską wskazującą na problemy branży związane z przewidywanymi zwolnieniami pracowników opisanym w raporcie ZDS „Sytuacja obecna i perspektywy rynku pracy w branży sprzedaży i serwisowania samochodów”.
Nowy dokument w strefie członkowskiej - modele wynagradzania pracowników 31 października 2012 W Strefie Edukacyjnej (podstrefa Rekomendacje dla działu F&I) został zamieszczony dokument pt. „Przykładowe modele wynagradzania pracowników Dealera uczestniczących w sprzedaży usług finansowych”.
Kolejne posiedzenie Rady Dealerów 31 października 2012 W dniu 24 października br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Dealerów ZDS.
Związek Dealerów Samochodów chce spotkać się z Prezesem UOKiK 25 października 2012 Związek Dealerów Samochodów zwrócił się do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z zawiadomieniem o możliwej praktyce naruszającej konkurencję polegającej stosowaniu przez Peugeot Polska Sp. z o.o. zapisu w standardach prawnych dla podmiotów zamierzających prowadzić autoryzowaną stację obsługi niezgodnego z prawem.
Związek Dealerów Samochodów protestuje przeciwko "przekładaniu z jednej kieszeni do drugiej" 25 października 2012 W imieniu branży dealerskiej Związek Dealerów Samochodów wystosował pismo do Macieja Grabowskiego – podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów.