Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

ZDS wzmacnia "przekaz" w sprawie pomysłu karania za cudze wykroczenia 24 stycznia 2013 ZDS wystosował list-protest do Ministra Transportu w sprawie pomysłu karania przedsiębiorców za wykroczenia popełnione przez np. klientów salonów.
ZDS protestuje przeciwko niekonstytucyjnemu projektowi ministerstwa Transportu dotyczącego karania dealerów za wykroczenia drogowe ich klientów 17 stycznia 2013 W poszukiwaniu kolejnych wpływów budżetowych Ministerstwo Transportu zintensyfikowało w ostatnim czasie prace nad projektem ustawy o szczególnej odpowiedzialności za niektóre naruszenia przepisów ruchu drogowego
Ministerstwo Finansów wyraża stanowisko w sprawie projektu "wrakowego" 17 stycznia 2013 Związek otrzymał odpowiedź z Ministerstwa Finansów w zakresie projektu promowania zakupu pojazdów nowych w zamian za ze złomowanie starego.
Wybrano nowe władze Stowarzyszenia Dealerów VW i Audi 17 stycznia 2013 14 stycznia wybrano nowe władze Stowarzyszenia Dealerów VW i Audi w Polsce.
Premier Piechociński popiera Związek co do pełnego odliczenia VAT 09 stycznia 2013 4 stycznia odbyła się w Sejmie debata na temat kondycji polskiej motoryzacji. W debacie uczestniczył wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.
Kolejny antydealerski artykuł, kolejna interwencja ZDS 09 stycznia 2013 ZDS stale podejmuje działania mające na celu zwalczanie naruszania dobrego imienia dealerów.
Pierwsze spotkania z cyklu Dealer Tour już wkrótce 09 stycznia 2013 W dniach 22 stycznia w Lubinie i 29 stycznia w Białymstoku odbędą się pierwsze spotkania tegorocznego „Dealer Tour”, w czasie których przedstawiciele biura Związku będą rozmawiać z polskimi dealerami o problemach branży, a w szczególności o „zbędnych” standardach organizacyjnych i administracyjnych wymaganych przez importerów, które nie wnoszą do pracy dealerstwa nic poza kosztami.
Odpowiedź Ministerstwa Finansów w sprawie derogacji w odliczeniu VAT 02 stycznia 2013 Tuż przed końcem roku Związek otrzymał z Ministerstwa Finansów pismo stanowiące odpowiedź na protest wobec kolejnego „nowego” rozwiązania w zakresie odliczania przez przedsiębiorców podatku VAT od nabywanych pojazdów.
Odpowiedzi na interpelacje poselskie inicjowane przez ZDS 02 stycznia 2013 Po opublikowaniu przez ZDS raportu „Sytuacja obecna i perspektywy rynku pracy w branży sprzedaży i serwisowania samochodów” kilkunastu posłów zdecydowało się na wystosowanie interpelacji do odpowiednich ministerstw z zapytaniami na temat działań mających poprawić kondycję branży dealerskiej.
ZDS zachęca do wypełnienia ankiety na temat kondycji branży motoryzacyjnej 02 stycznia 2013 Firma doradcza Deloitte opublikowała ankietę w ramach prowadzonego przez siebie badania dedykowanego przedsiębiorcom z sektora motoryzacyjnego.