Już dziś zapisz się do ZDS! SPRM Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
SPRM Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

9. Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów już w czerwcu 12 kwietnia 2018
W dniach 5-6 czerwca w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej po raz dziewiąty odbędzie się Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów – największa w Polsce i druga w Europie impreza dla branży dealerskiej. To wydarzenie, które od 9 lat na 2 dni – i rozdzielającą je noc – skupia w jednym miejscu absolutnie najważniejszych graczy rynku dealerskiego z całego kraju.

To ponad 600 uczestników w jednym miejscu (dealerów wszystkich marek, importerów, przedstawicieli firm z otoczenia rynku) i ponad 30 godzin na spotkania w kuluarach. Każdy z obecnych nastawiony na biznesowy networking i wymianę wiedzy. Kongres to także największa powierzchnia wystawowa w branży. Pokaże się tu kilkadziesiąt firm z bezpośredniego otoczenia rynku dealerskiego.

Kluczową częścią Kongresu jest co roku merytoryczna konferencja dotycząca najważniejszych zagadnień dla branży dealerskiej. W tym roku odbędzie się aż 18 różnych wystąpień przy zachowaniu takiej samej jak dotychczas liczby przerw na rozmowy i spotkania kuluarowe. Dealerzy odsłonią przed publicznością fragmenty swoich biznesów i procesów wdrażanych w firmach. Wystąpią m.in. Michał Łuczak (Grupa Wróbel), Piotr Krasnodębski (Mitcar), a w debacie na temat dealerskich marży weźmie udział Bogusław Kowalski (Auto Idea) i Radosław Sternicki (Odyssey). Eksperci i praktycy branży opowiedzą m.in. o tym, jak NIE planować budżetu; na co uważać, tworząc dział „używek”; jakie wartości wskaźników finansowych powinny dealerowi zapalać „lampkę”. Gościem specjalnym Kongresu będzie Jacek Walkiewicz, psycholog i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

W czasie Kongresu zostaną także premierowo zaprezentowane najnowsze wyniki Ogólnopolskiego Badania Satysfakcji Dealerów. „Na żywo”, w obecności dealerów i importerów, słowem – wszystkich najbardziej zainteresowanych. Podczas Kongresu odbędzie się również mocno wyczekiwana Gala Nagród Rynku, czyli rozdanie dealerskich Oscarów za dokonania w ciągu roku, jaki upłynął od poprzedniego Kongresu. Oscary zarówno dla firm (m.in. Najlepszy dealer, Dealer Dobrych Uczynków), jak i dla ludzi (Wschodząca gwiazda, Człowiek roku), w sumie aż 9 kategorii. O nagrodach decydują Kapituła i dealerzy poprzez głosowanie internetowe.

Kongres tradycyjnie zakończy wieczorny bankiet, organizowany w części wystawowej imprezy. Kulminacja wydarzeń i atrakcji na stoiskach wystawców z otoczenia branży dealerskiej ma miejsce właśnie wówczas, kiedy to przy lampce wina i dobrej muzyce rozmowy nabierają bardziej luźnego charakteru.

Szczegóły na temat 9. Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów i możliwości uczestnictwa: www.dealerkongres.pl

« powrót