Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

AKADEMIA DEALERÓW. Nowy projekt. Wiedza z "dostawą do domu" 08 listopada 2012
Miesięcznik Dealer od 22 listopada zaprasza do uczestnictwa w „Akademii Dealerów” - zupełnie nowego na polskim rynku projektu regularnych webinariów dla dealerów. Webinaria to szkoleniowa innowacja, która podbiła już rynek dealerskich szkoleń w Stanach Zjednoczonych, a teraz zaczyna wkraczać także na rynki europejskie.

Czym właściwie są webinaria? Są to seminaria Internetowe, umożliwiające dzięki specjalnemu oprogramowaniu obustronną komunikację on-line pomiędzy prowadzącymi szkolenie specjalistami, a uczestnikami szkolenia. To właśnie najbardziej istotna kwestia różniąca standardowe szkolenia internetowe od webinariów. Wprawdzie szkolenie Internetowe można włączyć w każdej chwili, jednak w przypadku gdy uczestnikowi nasuną się jakieś wątpliwości, lub chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, jego możliwości są już ograniczone. W przypadku prowadzonych na żywo webinariów, na ekranie komputera wyświetlana jest jednocześnie transmisja wideo pokazująca prelegenta, slajdy prezentacji, oraz konsola pytań i odpowiedzi, w której w każdym momencie można zadać nurtujące nas pytanie, które od razu pojawi się na konsoli prowadzącego szkolenie.A wszystko to bez konieczności wyjazdu i opuszczania przez uczestników webinaroriów swojego miejsca pracy. Jedynym narzędziem, które jest potrzebne do uczestnictwa w webinariach jest komputer z głośnikami i dostępem do Internetu. To oczywiście ma wpływ na cenę udziału w takim szkoleniu. To nie 1000 czy 500 złotych, tylko od 42 do 66 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Polskie webinaria będą mogli Państwo oglądać na portalu www.akademiadealerow.plpocząwszy od 22 listopada w co drugi czwartek zawsze o godzinie 11.15. Zakres tematów „Akademii” będzie bardzo obszerny i zróżnicowany, więc korzyści ze szkoleń będą mogli czerpać nie tylko właściciele salonów, ale również pracownicy stacji dealerskich.  Każde ze szkoleń będzie trwać od 50 do 70 minut, a poruszane w nich zagadnienia będą z pewnością pomocne zarówno w efektywnym zarządzaniu salonem w przypadku właścicieli, jak i w skutecznej pracy w przypadku pracowników salonu. Oczywiście poza webinariami na żywo, o każdej porze dnia i nocy, na portalu będzie można oglądać nagrania webinariów, które już się odbyły.

BĄDŹ NA CZASIE. ZAPISZ SIĘ DO AKADEMII DEALERÓW. SZCZEGÓŁYwww.akademiadealerow.pl

« powrót