Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

CARSALON - Nowy partner Związku Dealerów Samochodów 11 czerwca 2019
Carsalon.pl to internetowa platforma, która optymalizuje wszystkie procesy związane z zakupem nowych samochodów. Dostarcza praktyczne i bezcenne rozwiązania zarówno dla Klientów końcowych, jak również dla samych dealerów.


Współpraca z Carsalon.pl to szereg korzyści dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej, zwłaszcza dla dealerstw. Przede wszystkim znacznie zwiększa zasięg grupy odbiorców, dociera bowiem do wszystkich klientów chcących kupić samochód na terenie całej Polski. Tym samym platforma redukuje koszty dotarcia do Klienta, jak również dostarcza niezbędne dziś jakościowe leady. Dzięki digitalizacji wielu procesów sprzedażowych, platforma sukcesywnie analizuje zapytania klientów, rozpoznaje ich potrzeby. Dzięki temu partnerzy Carsalon otrzymują precyzyjne dane oraz raporty dotyczące preferencji zakupowych.

Platforma jest również korzystna dla Klientów końcowych, którzy poszukują samochodów, zarówno nowych, jak używanych. Według najnowszych badań EY blisko 97proc. poszukuje ofert sprzedaży samochodów w Internecie. Zaś już 70 proc. osób z pełną świadomością zamierza kupić pojazd on-line.

Carsalon zatem wprowadza szereg nieznanych dotychczas korzyści dla Klienta. Dzięki korzystaniu z platformy otrzymuje najbardziej optymalne oferty z rodzimego rynku. Ponadto otrzymuje fachową pomoc we wszystkich procesach zakupowych. Na koniec sam decyduje, z którym dilerem się skontaktuje. A Carsalon gwarantuje bezpieczeństwo oraz dostarczenie najlepszych ofert z rynku i dealerstw z całej Polski.

Ogromny sukces osiągnęły platformy już funkcjonujące w zachodniej części Europy, stanowiąc dzisiaj 10 proc. sprzedaży całego rynku motoryzacyjnego, zaś wartość ta stale rośnie. Carsalon jest pierwszą taką platformą w Polsce, która stale się rozwija i udoskonala funkcjonalności dla swoich partnerów i Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z aplikacji Carsalon, która dostępna jest na stronie: www.carsalon.pl/strefa-demo

 

 

« powrót