Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Członkowie ZDS laureatami Nagród Rynku Dealerskiego 2017 12 czerwca 2017
W czasie 8. Kongresu Dealerów Samochodów wręczono tegoroczne Nagrody Rynku Dealerskiego dla firm i osób, które w ostatnim roku wyróżniły się na polu działalności biznesowej, marketingowej i społecznej. Wśród 9 przyznanych nagród większość przypadła firmom dealerskim będącym członkami Związku.

W kategorii Najlepszy Dealer (z  1 lub 2 obiektami) nagrodę otrzymała firma Polbis Auto z Olsztyna, a w kategorii Najlepsza Mała Grupa Dealerska (do 5 obiektów) – Grupa Karlik z Poznania.

Nagroda dla najlepszego dealera flotowego roku przypadła siedleckiej Grupie Carsed , a nagrodę za Najlepszą inicjatywę marketingową otrzymała gdańska Grupa Zdunek.Tytuł Człowieka Roku Miesięcznika Dealer otrzymali właściciele dealerstwa Mercedesa w Kaliszu – bracia Andrzej i Jan Garcarkowie.

Nagrodzono także: Grupę Autoremo w kategorii Duża Grupa Dealerska oraz firmę Toyota Dobrygowski w kategorii Najlepszy Dealer aut używanych i Dorotę Korczyk z bielskiej firmy Korczyk w kategorii Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego. Nagrodą za działania w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu Dealer Dobrych Uczynków została wyróżniona firma Mercedes Benz Witman z Gdańska. 

« powrót