Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Michał Łuczak nowym przewodniczącym Rady Dealerów ZDS! 28 września 2017
26 września na pierwszym posiedzeniu kadencji 2017 – 2021, Rada Dealerów Związku Dealerów Samochodów wybrała na Przewodniczącego Rady Michała Łuczaka. Zastąpił on na tym stanowisku Adama Pietkiewicza, który sprawował tę funkcję w latach 2009-2017.

Nowo wybrany Przewodniczący Michał Łuczak, prezes zarządu Grupy Wróbel, jest członkiem Rady Dealerów od 3 lat i reprezentuje w niej Stowarzyszenie Dealerów i Serwisów Mercedes-Benz oraz Sekcję Motoryzacyjną Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Nowy Przewodniczący Rady Dealerów jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Z branżą motoryzacyjną związany jest od 2001 roku. W 2008 r. został mianowany na dyrektora finansowego i wiceprezesa Grupy Wróbel, a od roku 2010 na prezesa zarządu spółki. W początkowym okresie był odpowiedzialny za budowanie oddziału w Opolu. Następnie za ustandaryzowanie procesów i struktur grupy. Grupa Wróbel jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się grup dealerskich w Polsce. W przeciągu ostatnich pięciu lat uruchomiła kolejno pięć nowych oddziałów Mercedes–Benz oraz dwa oddziały Mazdy. W roku 2017 otworzyła we Wrocławiu największy salon Mercedesa w Europie Środkowej. Michał Łuczak jest znany także z działalności społecznej i wspierania dziesiątek różnego rodzaju inicjatyw lokalnych. Otrzymał za to w roku 2015 nagrodę Dealer Dobrych Uczynków. Jest także laureatem wielu nagród gospodarczych i branżowych, w tym nagrody „Człowieka roku 2013” Miesięcznika Dealer.

« powrót