Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

MOSTVA nowym partnerem Związku 30 kwietnia 2019
Związek Dealerów Samochodów od wielu lat promuje nowoczesne rozwiązania organizacyjne i outsourcingowe, dzięki którym polscy dealerzy otrzymują wysoce wyspecjalizowane usługi zewnętrzne, co z kolei pozwala na lepszą organizację dealerskiego biznesu i osiąganie lepszych wyników finansowych.

Najnowszym partnerem tych działań została w ostatnim czasie firma Mostva, posiadająca w Polsce trzy centra obsługi samochodów: w Mszczonowie, w centrum Polski między Warszawą a Łodzią, w Gdyni, 900 metrów od Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego oraz w Bytomiu.

Mostva współpracuje z dealerami w następujących obszarach:

  1. Przechowywanie i transport indywidualnych stoków dealerskich
  2. Kompleksowe przygotowanie technicznie pojazdów ( PDI, PDS, doposażonych lub skonwertowanych wg zamówienia klienta finalnego )
  3. Obsługa wielkowolumenowych wydań / zwrotów pojazdów wraz z dostawą i oprawą logistyczną
  4. Kompleksowe przygotowanie aut używanych w tym Auto Detailing oraz nowoczesne studio fotograficzne 360 stopni - https://virtualcar360.pl/player/carId=5886&key=4e732ced3463d06de0ca9a15b6153677

Firma Mostva nie jest nowa na polskim rynku dealerskim. W ciągu ostatnich lat realizuje usługi składowania, transportu oraz przygotowania pojazdów nowych i używanych do sprzedaży dla dealerów Toyoty , Jaguara i Land Rovera, Hondy ,Hyundaia, Mazdy, Nissana i Forda. Dodatkowo obsługuje kilka dużych grup dealerskich w dziedzinie wydań i zwrotów flotowych oraz przygotowaniu do sprzedaży samochodów pokontraktowych.
 

« powrót