Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Nagrody Rynku Dealerskiego 2019. Trwa internetowe głosowanie na nominowanych 04 czerwca 2019
Redakcja miesięcznika „Dealer” ogłosiła nominacje do Nagród Rynku Dealerskiego 2019. Nagrody te są uhonorowaniem firm i osób, które poprzez realizację ciekawych – i często bardzo odważnych – działań osiągają wysoką dynamikę wzrostu, oraz które nowatorskimi koncepcjami i skuteczną pracą wzmacniają swoje biznesy, a także renomę polskiej branży dealerskiej.

Tytuł „Dealera Roku 2019” przyznany zostanie w pięciu kategoriach: duża grupa dealerska, mała grupa dealerska, dealer z jedną lub dwiema lokalizacjami, dealer aut używanych, dealer flotowy. Wyróżniony zostanie także Dealer Dobrych Uczynków oraz Wschodząca Gwiazda Rynku Dealerskiego. Jak co roku, przyznane zostanie również wyróżnienie osobiste – tytuł Człowieka Roku Miesięcznika „Dealer”.

O tym, do kogo spośród nominowanych powędrują Nagrody, zdecyduje kilkunastoosobowa Kapituła oraz głosowanie internetowe, które potrwa do 2 czerwca br. (do północy). Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Nagród: https://www.dealerkongres.pl/nrd-nominacje. Nagrody Rynku Dealerskiego 2019 zostaną wręczone laureatom na Kongresie Dealerów, który odbędzie się 11-12 czerwca 2019 r.
 

« powrót