Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Odbyło się Walne Zgromadzenie Związku Dealerów Samochodów 04 czerwca 2019
W dniu 30 maja odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Związku. W części organizacyjnej przyjęto m.in. sprawozdanie Rady Dealerów za rok 2018, plan celów i działań na rok 2019 oraz zatwierdzono budżet Związku.

W części merytorycznej odbyło się 2 godzinne seminarium prezentujące nowe rozwiązanie prawne wchodzące w życie 11 lipca – tzw. „tablice dealerskiej”. Ponadto zaprezentowano nowe inicjatywy i programy Związku – ubezpieczenia dealerów od odszkodowań RODO oraz modelu indywidualnego ustalania serwisowych kosztów materiałów lakierniczych tzw. kodu 51.


Dla osób które nie mogły uczestniczyć w seminarium i dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o biznesowym wykorzystaniu tablic dealerskich zostanie zorganizowane specjalne 4-godzinne szkolenie w dniu 25 czerwca. Szczegółowe informacje o szkoleniu trafią do Państwa w przyszłym tygodniu.
 

« powrót