Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

„Ogólnodostępna stacja ładowania. Każdy dealer powinien ją mieć” 16 kwietnia 2019
W trakcie targów Motor Show 2019 w Poznaniu Związek Dealerów Samochodów i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych ogłosiło projekt programu „Ogólnodostępna stacja ładowania. Każdy dealer powinien ją mieć”.

Celem akcji będzie popularyzacja wśród polskich  dealerów wiedzy o modelu rozwoju  elektromobilności, ale przede wszystkim próba zwrócenia uwagi, że budowa i posiadanie ogólnodostępnej stacji ładowania na terenie stacji dealerskiej to nie tylko element spełnienia standardów importerów, ale także ważne działanie wizerunkowe, które tworzy wizerunek dealerów jako promotorów nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla swoich klientów. I to nawet w okresie kiedy w danej marce nie ma jeszcze gamy pojazdów elektrycznych.

W ramach projektu dealerzy, którzy będą chcieli zbudować u siebie ogólnodostępne stacje ładowania będą mogli zapoznać się z systemowymi, organizacyjnymi i technicznymi modelami stworzenia takich stacji. Bardzo ważnym aspektem akcji będzie też stworzenie możliwości i rozwiązań, które pozwolą wykorzystać do tych celów dotacje, z uruchomianego właśnie, Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Początek akcji Związku i PSPA planowany jest na czerwiec 2019 roku.

« powrót