Już dziś zapisz się do ZDS! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO- zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO- zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Posiedzenie Zespołu Technicznego OMRT 22 marca 2018
W dniu 15 marca odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu Technicznego Ogólnopolskiej Motoryzacyjnej Rady Technicznej. Tematem posiedzenia był harmonogram prac w zakresie przygotowania pierwszych rekomendacji technicznych OMRT w zakresie napraw, likwidacji i rozliczania szkód komunikacyjnych.

Członkowie Zespołu Technicznego wraz z grupami ekspertów mają w pierwszej kolejności przygotować rekomendacje obejmujące następujące tematy: geometria kół, normalia, mycie i przygotowanie samochodów do wydania, obsługa merytoryczna oraz techniczna szkód, montaż i pasowanie części zamiennych w jakości innej niż OS oraz cieniowanie elementów przylegających. W trakcie spotkania ustalono, że projekty rekomendacji zostaną przygotowane do dnia 7 maja 2018. Zgodnie z harmonogramem dalszych prac rekomendacje powinny być zatwierdzone uchwałą OMRT do końca czerwca i przekazane wszystkim polskim serwisom blacharsko lakierniczym.

« powrót