Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Rekomendacje zasad dobrej współpracy. Instytucje finansowe i dealerzy. 22 listopada 2012
Odbyło się uroczyste podpisanie negocjowanego od przeszło dwóch lat dokumentu pt. „Rekomendacje zasad dobrej współpracy.

Dealerzy samochodów – instytucje finansowe”. BNP Paribas, Europejski Fundusz Leasingowy, Getin Noble Bank oraz Raiffeisen Leasing jako pierwsze instytucje zobowiązały się do stosowania wynikających z Rekomendacji dobrych zasad. Dla przypomnienia dokument, zawiera zbiór uzgodnień i dobrych praktyk pomiędzy dealerami a instytucjami finansowymi w tym m.in. zobowiązanie instytucji do niestosowania jakichkolwiek  form  bezpośredniego lub pośredniego wynagradzania pracowników dealera samochodów bez jego wiedzy i zgody, czy też do ochrony danych finansowych, osobowych i handlowych na temat dealerów samochodów i ich pracowników, pozyskanych w wyniku współpracy z dealerem samochodów.

Mamy nadzieję, że akceptacja przez obie strony postanowień ustalonych w dokumencie przyczyni się do rozwoju rzetelnej, obustronnie równej i korzystnej współpracy pomiędzy dealerami samochodów a instytucjami finansowymi.

« powrót