Już dziś zapisz się do ZDS! SPRM Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów Kongres Dealerów 2018
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
SPRM Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Kongres Dealerów 2018

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Rusza 2. Edycja Akademii Dealer Business Management 04 października 2018
Już w styczniu 2019 rusza druga edycja programu szkoleniowego Akademia Dealer Business Management – czyli innowacyjnego na polskim rynku programu przeznaczonego dla kandydatów aspirujących do najwyższej dealerskiej kadry managerskiej.

Mówiąc prościej dla przyszłych prezesów, dla następców lub zastępców, bo program skierowany jest nie tylko do sukcesorów dealerskich biznesów, ale także do menedżerów przygotowywanych do lepszego zarządzania dealerską firmą.

W pierwszej edycji Akademii wzięło udział 18 osób i w drugiej weźmie też tyle samo. Uczestnicy pierwszej edycji ocenili oni swój poziom zadowolenia i przydatności pozyskanej w Akademii wiedzy, na 4.89 punktu w 5-punktowej skali. Nabór do edycji 2019 trwa.

WIĘCEJ O AKADEMII DBM TUTAJ.

Podczas rocznego cyklu szkoleniowego, prowadzonego w formie warsztatowej, uczestnicy programu będą mieli okazję poszerzenia swojej wiedzy i zdobycia umiejętności niezbędnych w zarządzaniu dealerskim biznesem, u boku najlepszych ekspertów polskiego rynku motoryzacyjnego.

Roczny program składa się z 9 dwudniowych sesji poświęconych 9 najważniejszym elementom zarządzania dealerskim biznesem – od sprzedaży samochodów nowych poprzez zarządzanie serwisem mechanicznym i blacharsko-lakierniczym, aż po kwestie dealerskiej księgowości czy najważniejsze zagadnienia prawne.

Wykładowcami w naszej Akademii, są najlepsi praktycy polskiego rynku dealerskiego posiadający wieloletnie doświadczenie eksperci w swoich dziedzinach - m.in. Wojciech Kordalewski, Andrzej Sadowski, Daria Zawrotniak czy Michał Wąsik.

Program poszczególnych sesji, harmonogram zajęć, formularz zgłoszeniowy, a także więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie www.akademiadbm.pl
 

« powrót