Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Spotkanie Stowarzyszeń w sprawie akcji „standardy” 26 września 2012
W siedzibie Związku odbyło się spotkanie przedstawicieli kliku działających w Polsce stowarzyszeń markowych. Celem spotkania była dyskusja nad możliwością i modelem zorganizowania „akcji” przeglądu organizacyjnych standardów dealerskich.
Ustawicznie pogarszającą się rentowność dealerskich biznesów zmusza do podjęcia wszelkich zapobiegających temu inicjatyw i wpisuje się w prowadzone już tego typu działania na kilku rynkach zachodniej Europy i w USA. Podczas spotkania wszyscy uczestnicy podkreślili, że istnieje cała grupa standardów (głównie administracyjnych), które generują dodatkowe koszty a nie przekładają się na sprzedaż oraz obsługę klienta.
 
Odbędą się jeszcze spotkania z pozostałymi przedstawicielami stowarzyszeń markowych po których Biuro Związku przygotuje rekomendacje dalszych działań.
« powrót