Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

ZDS walczy z antydealerskim czarnym PR-em 12 lipca 2012
Związek Dealerów Samochodów kontynuuje działania mające na celu zwalczanie wszelkich przejawów naruszania dobrego imienia dealerów.
W ostatnim czasie jeden z właścicieli niezależnego warsztatu - pod rygorem skierowania sprawy do sądu - został zmuszony do zmiany banera reklamowego sugerującego nieuczciwość autoryzowanych stacji obsługi (baner wisiał przy ul. Marynarskiej w Warszawie). Po interwencji ZDS słowa kojarzące się w autoryzowanymi stacjami zostały zastąpione innymi.

Oczywiście to tylko kropla w morzu, dlatego też ZDS prosi o zgłaszanie (Paweł Tuzinek, tel. 694-246-921, p.tuzinek@zds.org.pl) wszelkich publikacji, reklam czy wystąpień  szkalujących dobre imię dealerów. Każdy taki przypadek, jeżeli tylko będzie szansa na korzystne  rozstrzygnięcie w sądzie, będzie przedmiotem interwencji ZDS.

« powrót