Już dziś zapisz się do ZDS! SPRM Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
SPRM Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Zebranie założycielskie Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego 11 kwietnia o godz. 12 w Warszawie 08 lutego 2018
Jak informowaliśmy, ZDS powołuje stowarzyszenie zrzeszające prawników obsługujących na co dzień dealerów samochodów, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w naszej branży chcących swoją wiedzę pogłębić, żeby świadczyć pomoc prawną dealerom z większym profesjonalizmem.

Będzie to realizowane m. in. poprzez:

• seminaria i konferencje na konkretny "problematyczny" aktualnie temat (1-2 razy w roku)
• biuletyn prawny rynku motoryzacyjnego raz na dwa tygodnie
• działalność wydawniczą
• punkt wymiany informacji, materiałów (oczywiście przy odpowiednich klauzulach poufności które wypracujemy)
• stworzenie strony stowarzyszenia z listą rekomendacyjną kancelarii / prawników świadczących obsługę rynku motoryzacyjnego, w konkretnych obszarach takich jak sprzedaż i serwis, likwidacja szkód, finansowanie, ochrona środowiska, recykling.

Zebranie założycielskie Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku o godz. 12 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

W związku z tym prosimy tych z Państwa którzy jeszcze tego nie uczynili o przekazanie informacji i kontaktów do obsługujących Państwa prawników i kancelarii, co umożliwi zaproszenie ich do stowarzyszenia.

Kontakty prosimy przesyłać do radcy prawnego ZDS: p.tuzinek@zds.org.pl, +48 694 246 921
 

« powrót