Stellantis wypowiada umowy i straszy dealerów. ZDS stanowczo reaguje
We wtorek 25 maja koncern Stellantis przesłał do wszystkich dealerów grupy w Polsce wypowiedzenia umów dealerskich z dwuletnim okresem wypowiedzenia, uzasadniane koniecznością reorganizacji sieci. I nie ma w tym niczego szczególnego, bo stało się tak w całej Europie. Jednak ton i sformułowania wypowiedzenia należy zinterpretować wprost jako próbę zastraszania dealerów,…






