Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Nowa rekomendacja T. ZDS zapyta o wpływ na kredyty samochodowe. 28 lutego 2013 Komisja Nadzoru Finansowego uchwaliła nową rekomendację T, która określa zasady obliczania zdolności kredytowej klientów przy udzielaniu przez banki pożyczek konsumpcyjnych.
Nowi członkowie ZDS 28 lutego 2013 W związku z pogarszającą się sytuacją na rynku wzmaga potrzeba wspólnego zwalczania pojawiających się problemów. Wyrazem tego jest duża ilość nowych członków ZDS.
Minister Finansów wstydzi się swojego wniosku do Brukseli? 21 lutego 2013 Dwa tygodnie temu, Związek Dealerów Samochodów skierował list do Komisji Europejskiej wzywający Komisję do odrzucenia złożonego przez polski rząd wniosku o derogację upoważniającą do wprowadzenia zmian w poborze podatku VAT, niezgodnych z dyrektywą 2006/112/WE i nie kierowanie wniosku polskiego rządu do dalszych prac w Radzie.
Kolejne spotkanie w ramach Dealer Tour - Toruń firma Uni-Car Dwa 21 lutego 2013 W dniu 19 lutego br. odbyło się kolejne w tym roku spotkanie w ramach nowej inicjatywy Związku „Dealer Tour”.
Harley Davidson szuka dealera w Szczecinie 14 lutego 2013 Importer motocykli Harley Davidson poszukuje dealera na terenie Szczecina. Preferowani są działający na tamtym terenie dealerzy samochodów. Jeśli z któryś z członków Związku byłby zainteresowany rozmowami z importerem prosimy o kontakt mailowy: m.konieczny@zds.org.pl lub telefoniczny 600 00 32 38.
Dealerzy występują o arbitraż 14 lutego 2013 Rozpoczęła się procedura arbitrażowa jednego z dealerów dotycząca ustalonego niewłaściwie przez importera planu sprzedaży na rok 2013.
Nie ma zgody na zmiany w podatku VAT. ZDS apeluje do Komisji Europejskiej 07 lutego 2013 Związek Dealerów Samochodów skierował list do Komisji Europejskiej wzywający Komisję do odrzucenia złożonego przez polski rząd wniosku o derogację upoważniającą go do wprowadzenia zmian w poborze podatku VAT, niezgodnych z dyrektywą 2006/112/WE i nie kierowanie wniosku do dalszych prac w Radzie Europejskiej.
Inauguracyjne spotkanie w ramach Dealer Tour - Lubin firma Re-Wo 31 stycznia 2013 W dniu 22 stycznia br. odbyło się pierwsze spotkania w ramach nowej inicjatywy Związku „Dealer Tour”.
Spotkanie największych dealerów samochodów w Polsce. Nowa formuła po raz drugi 31 stycznia 2013 Po raz piąty w historii, 20 marca w Hotelu Windsor w Jachrance k/Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim, zbiorą się najwięksi polscy dealerzy, by w czasie konferencji FORUM TOP50, wraz z polskimi i europejskimi ekspertami, dyskutować o teraźniejszości i przyszłości polskiego rynku dystrybucji samochodów.
SAMAR przedstawia wyliczenia pełnego odpisu VAT 24 stycznia 2013 IBRM SAMAR włączył się w walkę branży o pełne odliczenie podatku VAT od nabycia samochodów przez firmy.