Już dziś zapisz się do ZDS! Może jednak nie ryzykuj? Znamy się na motoryzacji! Dealerzy - Instytucje Finansowe Karta ratownicza w pojeździe Wybieram ASO - zapraszamy! <b>Wspólne </b> rozmowy dealerów <b>Wspólny</b> głos polskich <b>Dealerów</b>
/
Już dziś zapisz się do ZDS!
Może jednak nie ryzykuj?
Znamy się na motoryzacji!
Dealerzy - Instytucje Finansowe
Karta ratownicza w pojeździe
Wybieram ASO - zapraszamy!
Wspólne rozmowy dealerów
Wspólny głos polskich Dealerów

Strefa członkowska

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymać najnowsze
informacje wpisz swój adres e-mail

Pobierz cały raport (PDF)
dealerski przegląd prasy

Aktualności

Poseł Maks Kraczkowski zajmie się zgłoszonymi przez ZDS problemami dealerów samochodów 28 listopada 2012 W dniu 15 listopada odbyło się spotkanie przedstawicieli ZDS z Posłem na Sejm RP i wiceprzewodniczącym sejmowej Komisji Gospodarki Maksem Kraczkowskim (Prawo i Sprawiedliwość). Na spotkaniu tym zostały poruszone trzy zagadnienia.
Po wezwaniu ZDS do sprostowania, Wirtualna Polska opublikuje wyjaśnienie do antydealerskiego artykułu 28 listopada 2012 Związek Dealerów Samochodów wystosował do Wirtualnej Polski przedsądowe wezwanie do opublikowania sprostowania w związku z artykułem z dnia 25 października pt. „Jak oszukują nas dilerzy?”, którego główną tematyką były rzekome oszustwa których dopuszczają się dealerzy wobec swoich klientów.
Rekomendacje zasad dobrej współpracy. Instytucje finansowe i dealerzy. 22 listopada 2012 Odbyło się uroczyste podpisanie negocjowanego od przeszło dwóch lat dokumentu pt. „Rekomendacje zasad dobrej współpracy.
Członkowie ZDS nagrodzeni 22 listopada 2012 W corocznym konkursie organizowanym przez Polską Izbę Motoryzacji tytuł „Menedżera Rynku Dealerskiego 2012” otrzymał Bogusław Kowalski, prezes firmy Auto Idea, członek Rady Dealerów ZDS.
ZDS proponuje podpisanie kodeksu dobrych praktyk w dziedzinie ochrony danych osobowych na linii dealerzy-importerzy. 22 listopada 2012 19 listopada pomiędzy Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego a Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych doszło do podpisania „Kodeksu Dobrych Praktyk w Zakresie Ochrony Danych Osobowych Klientów i Potencjalnych Klientów”.
Współpraca dealerzy firmy CFM. Spotkanie z zarządem PZWLP 15 listopada 2012 Odbyło się drugie już w tym roku spotkanie przedstawicieli ZDS z zarządem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (organizacja zrzeszające firmy CFM).
AKADEMIA DEALERÓW. Nowy projekt. Wiedza z "dostawą do domu" 08 listopada 2012 Miesięcznik Dealer od 22 listopada zaprasza do uczestnictwa w „Akademii Dealerów” - zupełnie nowego na polskim rynku projektu regularnych webinariów dla dealerów. Webinaria to szkoleniowa innowacja, która podbiła już rynek dealerskich szkoleń w Stanach Zjednoczonych, a teraz zaczyna wkraczać także na rynki europejskie.
Interpelacja poselska do Ministra Transportu w sprawie problemów branży dealerskiej 08 listopada 2012 W dniu 25.10.2012r. Poseł na Sejm RP Ewa Malik (Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość) wystąpiła do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z interpelacją poselską wskazującą na problemy branży związane z przewidywanymi zwolnieniami pracowników opisanym w raporcie ZDS „Sytuacja obecna i perspektywy rynku pracy w branży sprzedaży i serwisowania samochodów”.
Nowy dokument w strefie członkowskiej - modele wynagradzania pracowników 31 października 2012 W Strefie Edukacyjnej (podstrefa Rekomendacje dla działu F&I) został zamieszczony dokument pt. „Przykładowe modele wynagradzania pracowników Dealera uczestniczących w sprzedaży usług finansowych”.
Kolejne posiedzenie Rady Dealerów 31 października 2012 W dniu 24 października br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Dealerów ZDS.